Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бронетранспортери дали газу! (фото)Бронетранспортери дали газу! (фото)

Майже два тижні військовослужбовці 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України жили на військовому полігоні поблизу Чернігова. Така передислокація була пов’язана з плановим польовим виходом. Кияни залучили навіть бронетехніку, яка 6 років поспіль стояла у військових гаражах без діла. Та цьогоріч солдати механізованих підрозділів столичної бригади вижали, так би мовити, із бронетранспортерів усі соки.

Сьогодні військовослужбовці бригади охорони Генерального штабу завершили перший в цьому році польовий вихід з бойовою стрільбою. Навчання проходили на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що дислокована в селищі Гончарівське на Чернігівщині.

За словами заступника командира 101-ї бригади охорони Генерального штабу ЗСУ підполковника Павла Пивоваренка до польового виходу залучались 3 взводи спеціального призначення та 9 механізованих взводів військової частини.

- Під час польового виходу, - сказав підполковник Пивоваренко, - особовий склад бригади практично відпрацював вправи стрільб з особистої зброї, зокрема з АК-74, АКСУ, СВД та гранатометів. Крім того солдати метали гранату РГД-5 на влучність та водили бронетранспортер.

Як зазначив начальник бронетанкової служби військової частини майор Богдан Миколюк, за два тижні солдати значно підвищили свої навички у стрільбі.

- В цьому році це перший польовий вихід нашої бригади, - повідомив майор Миколюк. В порівнянні з першими днями стрільб на військовому полігоні, в останній тиждень солдати виконували вправи на «відмінно». Наступний польовий вихід заплановано уже наприкінці серпня.

Старший стрілець механізованого взводу Євген Толочк
о родом з Ічнянщини Чернігівської області. Йде на «дембель» буквально через тиждень. Тому до польового виходу віднісся з відповідальністю.

- Я вдруге за свою службу, - розповів строковик, - беру участь в польових навчаннях. Автомат та гранатомет для мене вже стали звичними. Буде, що розповідати друзям на «цивілці».

А у солдата Тараса Батюка, з Корюківського району, вражень ще не так багато, адже служить лише 3 місяці. Проте дещо вивчити і засвоїти він уже встиг.

- Мені подобається служити в 101-й бригаді охорони, - поділився Тарас. Практично кожного дня ми бачимо генералів, командувачів родів військ та інших високо посадовців. Цього року на Гончарівському полігоні я вперше спробував на міць протитанковий гранатомет. Зброя дійсно потужна, і хотілося б щоб таких польових виходів було побільше.

На завершальному етапі польового виходу військовослужбовці 101-ї бригади охорони Генерального штабу виконували 1-у навчальну вправу стрільб з БТР-80 «стрільба з місця». В цій вправі солдати вражали цілі з 14,5 міліметрового Крупнокаліберного кулемета Володимирова танкового (ККВТ) та 7,62 міліметрового Кулемета Калашникова танкового (ККТ).

- Я дуже радий, що ми врешті змогли постріляти з озброєння БТР-80 на полігоні, - сказав Павло Пивоваренко. З 2005 року наша військова частина жодного разу не проводила таких стрільб. Тому, я вважаю, що це величезний прогрес не лише для бригади, але й для Збройних Сил України.

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ У (м.ЧЕРНІГІВ)


Теги: БТР, військові, полігон

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект