moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бронетранспортери дали газу! (фото)Бронетранспортери дали газу! (фото)

Майже два тижні військовослужбовці 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України жили на військовому полігоні поблизу Чернігова. Така передислокація була пов’язана з плановим польовим виходом. Кияни залучили навіть бронетехніку, яка 6 років поспіль стояла у військових гаражах без діла. Та цьогоріч солдати механізованих підрозділів столичної бригади вижали, так би мовити, із бронетранспортерів усі соки.

Сьогодні військовослужбовці бригади охорони Генерального штабу завершили перший в цьому році польовий вихід з бойовою стрільбою. Навчання проходили на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що дислокована в селищі Гончарівське на Чернігівщині.

За словами заступника командира 101-ї бригади охорони Генерального штабу ЗСУ підполковника Павла Пивоваренка до польового виходу залучались 3 взводи спеціального призначення та 9 механізованих взводів військової частини.

- Під час польового виходу, - сказав підполковник Пивоваренко, - особовий склад бригади практично відпрацював вправи стрільб з особистої зброї, зокрема з АК-74, АКСУ, СВД та гранатометів. Крім того солдати метали гранату РГД-5 на влучність та водили бронетранспортер.

Як зазначив начальник бронетанкової служби військової частини майор Богдан Миколюк, за два тижні солдати значно підвищили свої навички у стрільбі.

- В цьому році це перший польовий вихід нашої бригади, - повідомив майор Миколюк. В порівнянні з першими днями стрільб на військовому полігоні, в останній тиждень солдати виконували вправи на «відмінно». Наступний польовий вихід заплановано уже наприкінці серпня.

Старший стрілець механізованого взводу Євген Толочк
о родом з Ічнянщини Чернігівської області. Йде на «дембель» буквально через тиждень. Тому до польового виходу віднісся з відповідальністю.

- Я вдруге за свою службу, - розповів строковик, - беру участь в польових навчаннях. Автомат та гранатомет для мене вже стали звичними. Буде, що розповідати друзям на «цивілці».

А у солдата Тараса Батюка, з Корюківського району, вражень ще не так багато, адже служить лише 3 місяці. Проте дещо вивчити і засвоїти він уже встиг.

- Мені подобається служити в 101-й бригаді охорони, - поділився Тарас. Практично кожного дня ми бачимо генералів, командувачів родів військ та інших високо посадовців. Цього року на Гончарівському полігоні я вперше спробував на міць протитанковий гранатомет. Зброя дійсно потужна, і хотілося б щоб таких польових виходів було побільше.

На завершальному етапі польового виходу військовослужбовці 101-ї бригади охорони Генерального штабу виконували 1-у навчальну вправу стрільб з БТР-80 «стрільба з місця». В цій вправі солдати вражали цілі з 14,5 міліметрового Крупнокаліберного кулемета Володимирова танкового (ККВТ) та 7,62 міліметрового Кулемета Калашникова танкового (ККТ).

- Я дуже радий, що ми врешті змогли постріляти з озброєння БТР-80 на полігоні, - сказав Павло Пивоваренко. З 2005 року наша військова частина жодного разу не проводила таких стрільб. Тому, я вважаю, що це величезний прогрес не лише для бригади, але й для Збройних Сил України.

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ У (м.ЧЕРНІГІВ)


Теги: БТР, військові, полігон

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект