moregoods
moregoods
Мобильная версия сайта Главная страница » Афиша » "Сторожова застава", к/т Мультиплекс, c 12 октября


"Сторожова застава", к/т Мультиплекс, c 12 октября

Жанр: Фентезі, Пригоди, Історичний
Режиссер: Юрій Ковальов
Сценарий: Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек
Продюссер: Єгор Олесов, Юрій Прилипко
Композитор: Владлен Пупков, Сергій Сідоров
В ролях: Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Георгій Деревянський, Олександр Комаров, Станіслава Красовська, Наталія Сумська и др.
Бюджет: -
Страна: Україна
Год: 2017

О фильме

«Сторожова застава» є дебютною повнометражною роботою режисера Юрія Ковальова[3]. Однойменну книгу Володимира Рутківського було адаптовано у сценарій київським дитячим письменником Сашком Дерманським та маріупольським кіносценаристом Ярославем Войцешеком.

Художник з костюмів Антоніна Белінська заявила, що на розробку ескізів їй знадобилось півтора місяці. «Була проведена колосальна робота з вивчення історичних джерел, було багато консультацій, як з істориками, так і з реконструкторами. Потім для посилення образу і характеру додавалися художні деталі, і вже на підставі всього цього створювалися костюми наших героїв», — додала Белінська.

Зйомки фільму почались у листопаді 2015 року і проходили в Карпатах на скелі Олекси Довбуша, в Коростишівському кар'єрі, Тетерівському коші, в Бучі, а також на натурному знімальному майданчику студії Film.ua, де для зйомок були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави. Навесні 2016 року відбулись дозйомки.

Для акторів Даниїла Каменського та Єви Кошової, які зіграли головні ролі, стрічка стала кінодебютом.

Постпродакшн, а також робота над СGI і VFX тривали ? днів і були виконані українською студією Postmodern. Під-час свого інтерв'ю уночі з 8 на 9 жовтня в Арґумент-кіно, режисер стрічки повідомив що самі зйомки тривали 58 днів.

кинотеатр / зал дата сеанс стоимость
к/т Мультиплекс
ул. 77-й Гвардейской дивизии, 1а
Бронирование билетов (0462)94-10-11
с 12 октября
10:00, 12:15, 14:30, 15:30, 16:45, 19:20

40-130 грн


Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект